Kurtyny Paskowe z PCV


Kurtyny przemysłowe z PCV od wielu lat znajdują zastosowanie w przemyśle. Dlatego potrzebne jest ciągłe doskonalenie i poszerzanie asortymentu. Najpopularniejsza, a także najczęściej stosowana jest zwykła, przezroczysta zasłona przemysłowa z PCV. Kurtyny PCV. Jako alternatywę dla nej możemy zakupić wersję podwójnie żebrowaną, która jest bardziej przejrzysta i trwała ze względu na swoją budowę powierzchni. Nowe kurtyny perforowane spełniają dwie funkcje – osłony, a jednocześnie wentylacji. Ciekawym produktem są również zasłony świecące, które są widoczne w nocy lub w przypadku braku prądu.
Ekrany spawalnicze nie są nowością, ale nadal nie są popularne w Polsce do spawania, prawdopodobnie ze względów ekonomicznych. To profesjonalne rozwiązanie, które z pewnością stanie się bardziej powszechne. Kurtyna paskowa jest warta stosowania ze względu na:
redukcję strat ciepła lub chłodu, kontrolę przepływu ciepła pomiędzy wydzielonymi obszarami, ochronę przed przeciągiem, a także ochronę przed kurzem jak i dymem.

Polecane: otwieranie samochodów Gdynia.